Apartament de vanzare in Sibiu cu 3 camere Cartierul Kogalniceanu 71mp
190.000 €
- ID proprietate: 3032
- Locație: Sibiu
- Tip proprietate: De vanzare
- Tip comision: 2%
- Preț/mp: 2676 €
- Ultima actualizare: 05.06.2025, 04:13
3 Camere
2 Dormitoare
1 Baie
Apartament
Studio
Etaj: 3 / 3
S. utilă: 71 mp
Distribuie
Descriere
Apartament de vanzare in Sibiu cu 3 camere Cartierul Kogalniceanu 71 mp
Avanataje:
-Constructie noua, cartier modern si linistit
-Incalzire in pardoseala
-Loc privat de parcare inclus in pret
-In imediata apropiere se gasesc magazine, statii de autobuz, etc.
Compartimentare:
-Hol de acces
-Bucatarie de tip inchis
-Living spatios cu acces pe balcon
-Baie
-2 Dormitoare
Mod de plata: Se poate achizitiona atat cu credit ipotecar cat si din surse proprii.
Avanataje:
-Constructie noua, cartier modern si linistit
-Baie
-2 Dormitoare
Vezi mai mult
Vezi pe hartă
Programează o vizionare
Ești interesat de această proprietate? Contactează-ne folosind formularul de contact de mai jos
Bogdan Bunduchi
Proprietăți asemănătoare
Apartament cu 3 camere, 2 bai, loc de parcare, incalzire in pardoseala, parter inalt, orientare estica
Avantaje:
-constructie din 2018
-se preda mobilat si utilat
-loc de parcare
-baie cu geam ...
Vezi detalii
Apartament cu 3 camere, 83mp utili+balcon (12mp), parcare, Selimbar
Selimbar
Semi-decomandat
Ultima actualizare: 21.05.2026, 07:20